4minutes in the cube
Добре дошли във 4minutes in the Cube BG~
Свободни сте да се регистрирате и да добавите още 4minutes в ежедневието си~
-
Welcome to 4minutes in the Cube BG~
You are free to register and add 4minutes more to your everyday life~

4minutes in the cube

№1 източникът ви за всичко,свързано с 4minute~

ИндексКалендарРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Опиши настроението си с емотиконка
Сря Фев 13, 2013 7:37 am by LuU

» Kim HyunAh (김현아)
Чет Сеп 06, 2012 6:36 am by sweet_98_sweet

» Здравейте и от менн!! ^^
Нед Май 13, 2012 9:32 am by LuU

» Искам снимка на ..
Нед Фев 12, 2012 7:21 am by anime_maniache

» Grab or pass?
Нед Фев 12, 2012 7:04 am by anime_maniache

» Kpop alphabet song game ^^
Нед Фев 12, 2012 6:48 am by anime_maniache

» Trouble Maker Unit-Trouble Maker
Сря Ное 30, 2011 9:57 am by xXxMikkixXx

» ~bLingii~~♥
Чет Ное 03, 2011 9:29 am by TheBlingiGirl

» Mnet suprise event
Пет Юли 15, 2011 3:49 am by love4you

Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!

Share | 

Big Bang

Go down 
АвторСъобщение
>*ulleto37*<
Newbie 4nia
Newbie 4nia

Брой мнения : 24
Diamonds : 45
Местожителство : Вкъщи ^^

ПисанеЗаглавие: Big Bang    Пет Фев 25, 2011 12:10 pm

Big Bang

19 Август, 2006 година. Датата, на която 5, колкото различни, толкова и еднакви момчета тръгват да си пробиват път в корейската поп индустрия. Датата, която променя животите на Kwon Ji Yong (G-Dragon), Choi Seung Hyun (TOP), Dong Young Bae (TaeYang), Kang Dae Sung (Daesung) и Lee Seung Hyun (Seungri), както и на милиони фенове. Успехът не закъснява - с песни като Lies, Haru Haru и Sunset Glow, както и със соло изявите им: на 18.08.2009г излиза първият пълен албум на G-Dragon - Heartbreaker, който печели много награди, но и забърква изпълнителя в доста скандали. Преди това на 22.05.2008 TaeYang издава своя мини албум под името HOT, а на 01.07.2010 се появява и първият му пълен албум Solar. Другите членове нямат солови албуми, но затова пък си имат соло хитове, а именно Turn It Up(TOP), To act like nothing has happened(TOP), Cotton Candy(Daesung), Strong Baby(Seungri). През 2009г момчетата, както и много други корейски изпълнители, дебютират в Япония и там за нула време стават известни с парчета като My Heaven, Gara Gara Go, Let me hear your voice, Tell Me Goodbye, Hands Up и Beautiful Hangover.
Наградите им няма да изброявам, но са доста, както корейски, така и японски.
Агенцията им е YG Entertainment.

Име: Kwon Ji Yong (Куон Джи Йонг)
Никнейм: G-Dragon, GD, Tom(от Том&Джери)
Роден на: 18.08.1988
Кръвна група: A
В групата е: рапър, лидер, продуцент, текстописец
Хоби: да рисува и да слуша музика.
Харесва: Модата, актьорството, готвенето, кучета, коли, рисуване, книги, стихотворения(поеми), манги, списания, да гледа анимета и себе си.
Семейство: по-голяма сестра (DaMi)
Pendant(висулка): Звезда с любимата му шапка. "To become a big star in the music industry"

Име: Choi Seung Hyun (Че Сънг Хъон)
Никнейм: TOP, Tempo
Роден на: 04.11.1987
Кръвна група: Б
В групата е: рапър, текстописец
Хоби: да чете и да плува
Харесва: театър,музикъли и моден дизайн
Семейство: по-голяма сестра (Hae Yoon)
Pendant(висулка): Ръка държаща мегафон. "To inspire people with his voice and become big.

Име: Dong Young Bae (Донг Йанг Бе)
Никнейм: Taeyang, SOL, YB
Роден на: 18.05.1988
Кръвна група: АБ
В групата е: главен вокал
Хоби: Градинасрство,да слуша музика и да гледа телевизия
Харесва: оживени места, църквите, лятото, дрехите, комикси
Семейство: по-голям брат (HyunBae)
Pendant(висулка): YB с корона върху него. "To become the best in the music industry"

Име: Kang Dae Sung (Канг Де Сунг)
Никнейм: Daesung, D-Lite, Doraemon,
Роден на: 26.04.1989
Кръвна група: 0
В групата е: вокал
Хоби: да тренира
Харесва: рапа, бийт бокс-а и готвенето
Семейство: по-голяма сестра
Pendant(висулка): планетата земя поставена между слушалки. "To let the whole world listen to your music"

Име: Lee Seung Hyun (И Сънг Хъон)
Никнейм: Seungry, Victory, V.I., Jerry (от Том&Джери)
Роден на: 12.12.1990
Кръвна група: А
В групата е: вокал, танцъор, магне
Хоби: да танцува
Харесва: чуждите езици
Семейство: по-малка сестра
Pendant(висулка): флаг с V на него поставен на диск, около който има пръстен"A new style of music set on the music industry"

Credit:SHINee World BG-Chrizolina

Последната промяна е направена от >*ulleto37*< на Нед Фев 27, 2011 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Chrizolina
Newbie 4nia
Newbie 4nia

Брой мнения : 1
Diamonds : 2

ПисанеЗаглавие: Re: Big Bang    Нед Фев 27, 2011 11:00 am

Здравейте на всички (понеже това ми е първото мнение)
1во трябва да отбележа, че това ми е най-любимата група и точно благодарение на тях съм такава голяма kpop фенка вече почти 2 години. Точно затова ми е малко гадно, че в името на темата пише "Big Bang-GD & T.O.P <33 ", ако искате направете тема и за тях двамата (дори аз съм съгласна да я направя, ако трябва), но нека, когато говорим за BIG BANG като цяло, да говорим и за 5мата.
И второ липсват данни за дейността им от есента насам и аз мога да ви кажа защо... Защото аз писах тази статия за един друг български фен форум. Сега може отдолу да допълните (или отгоре, както решите) от кого е правено или поне името на фенфорума, от който сте го взели (защото практически биографията е публикувана там, следователно собствеността е на форума),

Note: Не се заяждам! Просто е адски тъпо да си ровил за инфо няколко часа, да си се бутал във всевъзможни сайтове, да си търсил точните снимки и да си ги рязал и накрая някой да дойде copy/paste и готово. Пък и наистина, само в България го има т'ва. Някой може ли да ми каже добър сайт/блог/форум за kpop (на английски език), в който под всяка снимка или статийка, пък било тя и 2 реда, няма "credits"?

И да не забравям за какво е темата:

P.S: Страхотно беше днес едночасовото предаване по SBS!
xXxMikkixXx
Admin

Брой мнения : 143
Diamonds : 353
Местожителство : Стара Загора ftw <3

ПисанеЗаглавие: Re: Big Bang    Нед Фев 27, 2011 12:01 pm

Лол...кофти се получи...съжалявам и аз,не съм забелязала за...кражбата Но да се изкажа за групата-Те са тези,които ме вкараха официално в Кпоп-а Преди това пак слушах кпоп,но те ме зарибиха напълно Първата песен,която чух беше Lollipop и наистина ме запали...от там се влюбих и в GD..и това е накратко кпоп историята ми Ако започна да пиша за тях...ще ми отнеме много време...обожавам ги,просто...наистина са ми любимата група.Бях доста разочарована от завръщането им наскоро,но клипа спаси положението.Сега отново съм 100% VIP...но старите Big Bang винаги ще ми липсват
http://4minutes-in-the-cube.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Big Bang    

Big Bang
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
4minutes in the cube :: Random 4minutes :: Kpop obsession-
Идете на: